KASDIEN PO TUNDRĄ

 

Tundra daigintų grikių batonėliai – tai 100 % gamtos!

Tai sotus ir sveikas pilno grūdo užkandis pagamintas Lietuvoje iš lietuviškų daigintų grikių, su riešutais, pasaldintas datulėmis. TUNDRA batonėliais galite mėgautis kasdien, nes tai visiškai natūralus produktas organizmą praturtinantis naudingomis maisto medžiagomis. Batonėliai gaminami tik iš aukščiausios rūšies žaliavų. TUNDRA - puikus pasirinkimas visiems, trokštantiems gyventi sveikiau ir maitintis gardžiau.

TUNDRA batonėliai - tikras malonumas be sąžinės priekaištų Tavo nuotykių kupinai dienai!

Tundra batonėlių sudėtyje:

  • nėra pieno ir sojos; 
  • nėra kviečių ir glitimo;
  • nėra žemės riešutų;
  • nėra cukraus, saldiklių ir konservantų;

 


 

Įsigykite čia:

 

Tundra daigintų grikių batonėliai SU CINAMONU

Tai aštresnio ir sodresnio skonio batonėlis, atskleidžiantis plačią skonio pojūčių paletę, kurioje dominuoja cinamonasCinamonui ditirambų negaili nei dietologai, nei alternatyvių sveikuoliškų nuostatų sergėtojai. Žodis „cinamonas“ graikų kalba reiškia „nepriekaištingas prieskonis“. Išties, jis bet kuriam patiekalui suteikia ypatingo rafinuotumo. Cinamonas nuo neatmenamų laikų karaliauja pačioje prieskonių viršūnėje ir yra užsitarnavęs afrodiziako titulą. Paragavę TUNDRA batonėlių, gardintų cinamonu, pasinersite į dieviško aromato ir skonio karalystę.

Šie batonėliai puikiai tinka nuotaikai pakelti, kaip energijos užtaisas sportuojantiems, keliaujantiems, dirbantiems ar poilsiaujantiems. Tai - sveika alternatyva sausainiams, saldainiams, traškučiams, toms „nuodėmėms“, kurių griebiamės silpnumo akimirką. TUNDRA galima mėgautis be jokių sąžinės priekaištų, kasdien. 

 

Tundra daigintų grikių batonėliai SU KAKAVA

TUNDRA, gardinta kakava, yra šiek tiek švelnesnio ir subtilesnio skonio. Jis ypač patinka moterims kaip gardumynas prie kavos ar arbatos puodelio bei mažiesiems smaližiams. Viliojantis kakavos skonis nepalieka abejingų. Juk kakavos milteliai – tai sudėtinė visų šokoladų dalis, stimuliuojanti laimės hormoną. Saikingais kiekiais TUNDRA batonėliuose naudojama kakava praturtina organizmą baltymais, angliavandeniais, kalio druskomis, fosforu. 

Pirmieji kakavos pupeles aptiko actekai, prieš daugiau nei 3 tūkstančius metų. Iš jų pagamintas gėrimas buvo vadinamas „dievų maistu“. O pačias pupeles vietiniai taip brangino, kad net suteikė pinigų statusą!

Subtiliai išreikštos kakavos natos daigintų grikių batonėliams suteikia nuostabų ir gerai pažįstamo skonio skambesį. O riešutų, grikių ir datulių trio sujungia visus komponentus į energingą ir užvedančią melodiją.

_
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas